Elva Huviala-ja Koolituskeskuse kandleringil täitus möödunud hooajal 5. sünnipäev ning mis oleks veel toredam viis selle tähistamiseks, kui salvestada päris oma plaat!

Kandleplaat valmis õpetajate ühisprojektina. Nelja salvestuspäevaga püüti plaadile 17 kandlelugu, mille seovad tervikuks kaunid mõtisklused muusikast. Oma pillidest on lummavad helid välja võlunud EG õpilased Gerlinde Vallikivi, Laura-Liisa Pihlak, Keity-Lotta Pent, Karola Kalnapenkis ja kandleringi juhendaja Ehtel Kuldvere-Vent. Muusikapalade harmooniastruktuuri lõi ja vahetekste loeb Ave Kalmus. Lugude salvestamise ja miximisega tegeles Kelly Vask, ümbrise kujundas Johanna Mägi.

Kellel on jahedatest sügisõhtutest just kaunis ja südantsoojendav kandlemuusika puudu, võib seada sammud Elva Huviala- ja Koolituskeskuse poole, kust saab värskelt ilmunud albumit soetada 7 euro eest. Kandleplaati on võimalik osta ka koolimajas EG muusikaõpetaja Ehteli käest.

Aita kaasa eesti pärimuskultuuri ja traditsioonide hoidmisele või tee väga armas kingitus lähedastele saabuvate jõulude puhul.