14.septembril toimusid Elva Nike Arenal Tartumaa koolide MV jalgpallis 6.-9.klassi ja 1.oktoobril 10.-12 klassi võistkondadele.

Mõlemas vanuseklassis võideti kuldmedalid.

6.-9.klasside seas oli Elva G esindatud kahe võistkonnaga. Esindusvõistkond lõi turniiril 15 väravat, võideti 4 mängu ja ainuke kaotus saadi Elva G II võistkonnalt. Meistrimedalid võitsid Aleksander Tigane, Harold Aron Kangur, Karl Vaht, Kennet Maasik, Brandon Mikola Kaugesalu, Henry Kaasiku, Tristan Mölder ja Karel Pastarus. Elva II võitis Laeva kooli ja EG I võistkonda ning turniiril jäädi väga napilt esikolmikust välja, määravaks sai väravate vahe. Võistkonda kuulusid Aron Joonas Roos, Henri Kruuse, Karl-Markus Raal, Oliver Mölder, Richard Siim Roos, Markus Kraus, Joonas Vähi, Kaur Kruuse ja Martin Leitu.

Gümnaasiumite seas võitis Elva G võistkond 2 mängu ja 2 mängu jäi viiki. Ülenurme Gümnaasiumi võistkonnaga saadi võrdselt punkte ja määravaks sai meie parem väravate vahe. Kuldmedali võitsid Mikk Markus Jänes, Sten-Evert Paavel, Rasmus Jakobson, Kert Krillo, Kristofer Orlovski, Kösta Villem Tatar, Rasmus Kork, Argo Eek ja Danjel Juškin.

Suured tänud kooli esindanud õpilastele ja nende juhendajatele. Laur Nurmele ja Jürgen Kuresoole.