16.märtsil toimusid Nõo Reaalgümnaasiumis Tartumaa meistrivõistlused 64-ruudulises kabes.

Meie kooli kaberingist osales 8 noort kabetajat: U10 vanuserühmas mängisid Teele Terav, Rasmus Veelmaa, Simona Schmeimann, Armin Linde, Andri Linde, Sebastian Kool, Iiris Valk ja U13 vanuserühmas Sebastian Schmeimann.

U10 vanuserühmas saavutasid Teele Terav ja Rasmus Veelmaa vastavalt tüdrukute ja poiste arvestuses 3.koha. Teised mängijad jäid napilt medalikonkurentsist välja. Kokku mängis 18 noort mängijat.

Meie kooli õpilane Keir-Christian Sugul, kes mängis täiskasvanute arvestuses, saavutas 1.koha ja tuli Tartumaa meistriks.Naiste arvestuses mänginud Maris Parksepp sai 1.koha ja Katriin Lütsepp 3.koha. Nemad esindasid Elva Mõttemängude klubi.

Kaberingi lapsi juhendavad mitmekordne Eesti noorte meister kabes Keir-Christian Sugul ja õpetaja Ave Sugul.