24.septembril toimusid Lähtel koolidevahelised maastikuteatejooksu MV.

.3.-5.klassi võistkond võitis kuldmedali järgmises koosseisus Mirell Hunt, Rasmus Raudik ja Säde-Ly Lille 5.b klassist , Luisa Pisek 4.d klassist, Keira Vähi 5.c klassist , Oliver Kelt ja Oskar Raudik 4.a klassist ja Egert Toots 4.b klassist.

8.-9.kl. võistkond võitis samuti meistrimedalid. Kooli esindasid Marie Pihlap ( 9.a ), Kaisa Pastarus ( 9.c ), Ingrid Hiiemäe, ( 8.c ) Sandra Movits ( 8.d ), Brandon Mikola Kaugesalu, Richard Siim Roos, Joonas Vähi 9.b klassist ja Raido Kase ( 8.a ). Superjooksu tegi ankrumees, Elva Suusaklubis treeniv Joonas.

6.-7.kl. võistkond sai 4.koha , kuid 7 meie võistlejat õpivad 6.klassis ja järgmisel aastal saavad nad kindlasti esikolmikusse pürgida. Võistkonnas jooksid Maria Hiielo ja Kärt Hanni 6.d klassist, Erika Hiiemäe ( 6.a ), Cassandra Joosep, Marek Mogilenskihh, Jesper Talts, Rasmus Hindrikson 6.b klassist ja Kevo Kasesalu ( 7.k )

Suured tänud kõigile kooli esindanud õpilastele ja nende juhendajatele!

. Tänud kõigile kooli esindanud õpilastele! Tore oli näha suurt kaasaelamislusti ja kiireid jookse. Jagati ka sõbralikult võidukringlit seekord esikolmikust välja jäänud jooksjatele.