13. mail kuulutati kirjandusfestivali Prima Vista ajal välja 21. arvustuste võistluse Ulakass tulemused. Tegemist on  on üleriigilise 7.-12. klassi õpilastele suunatud arvustuste võistlusega, mis toimus sel aastal juba 21. korda. Võistlusel osalemiseks oli vaja läbi lugeda üks eesti või välisautori ilukirjanduslik teos, mis on eesti keeles ilmunud ajavahemikus 2013-2023.
Elva Gümnaasiumi  esindas 8. d klassi õpilane Delisa Illus. Delisa loovtöö teemaks oli ingliskeelse raamatublogi tegemine –  arvustuste konkurss tundus järgmiseks ettevõtmiseks loomulik  samm. Delisa kirjutas arvustuse  Josh Malermani romaanile „Linnulaegas“. Konkursi žürii tõi esile: “Autor annab hästi edasi arvustatava teose temaatikat ja atmosfääri, sidudes seda ka laiemate ühiskondlike küsimustega.”

Delisa saavutas põhikooli õpilaste seas 3. koha.  Õnnitlused!