Elva G traditsiooniline klassidevaheline võistlus sai spordinädalal , 29.sept.-l, avalöögi.

Esimesel etapil ol kavas pendelteatejooks staadioni murul. Võistkonda kuulus 10 liiget ja läbida tuli 40 m pikkune maa. Oli väga pingelisi heitlusi kus võistkondi jäid lahutama vaid kümnendiksekundid. Üksikutel kordadel kukkus teatepulk, kuid enamus õpilastest sai väga hästi hakkama. Oli rõõmsat kaasaelamist ja jooksulusti.

I klasside seas oli parim 1.b klass, järgnesid 1.d klassi jooksjad, III koha saavutas 1.a klass ja 4. oli 1.c klassi võistkond.

II klasside seas tuli võitjaks 2.b klass, väga napilt kaotas neile ja sai II koha 2.a klass, III oli 2.c ja 4. koha sai 2.d klass.

III klassidesr oli parim 3.d klass, II koha sai 3.a klass, III oli 3.c ja 4. koha sai 3.b klassi võistkond.

4.klasside I koht läks 4.a klassile, II oli 4.d, III koha sai 4.b klass ja 4.oli 4.c.

5.klasside võitja oli 5.c klass, II koha sai 5.a, III oli 5.d ja 4. koha sai 5,b klass.

6.klasside võitja ja päeva parima aja jooksi välja 6.b klassi võistkond, II koht 6.a klass, III oli 6.d ja 4.koht 6.c.

Kõikidele klassidele osavõtudiplom-kinkekaart, millega saab klass spordimuuseumi külastusel 30% soodustuse.

Tänud kõigile osalejatele ja kaaselajatele.