11.mail selgitasid 1.-6.klasside 8-liikmelised võistkonnad parimad ümber Arbi järve teatejooksus .

Osalemas oli ka õpetajate võistkond.Vaatamata heitlikule kevadilmale osalesid kõikide klasside võistkonnad ja saavutati väga häid aegu. Oli pingelisi lõpuheitlusi, jooksulusti ja hasartset kaasaelamist. Tänud kõigile osalejatele ja kaasaelajatele.

1.klasside seas sai ülekaaluka võidu 1.b klassi võistkond ajaga 5.13. II koha jooksis välja 1.d klass , aeg 5.23, III oli 1.a klassi võistkond ajaga 5.32 ja 4.koha saavutas 1.c klass ajaga 5.40.

2.klasside seas tegi väga kiire jooksu 2.b klass. Nende võiduaeg oli 4.32 . II koha saavutas 2.a klassi võistkond ajaga 4.55, III oli 2.c klass ajaga 4.58 ja 4.koha sai 2.d klassi võistkond ajaga 5.02.

3.klassidest tuli võitjaks 3.a/e klassi võistkond ajaga 4.46. II koht 3.d klassile ajaga 4.53. III oli 3.b klassi võistkond ülinapi eduga 3.c klassi ees. Ajad vastavalt 5.00 ja 5.00,5.

4.klasside seas oli ülekaalukas võitja 4.a ajaga 4.16. II koht 4.b klassile ajaga 4.31. III oli 4.d klassi võistkond ajaga 4.41 ja 4.koha sai 4.c klass ajaga 4.59.

5.klassidest tuli võitjaks 5.b klassi võistkond ajaga 4.07. II koha saavutas 5.d klass ajaga 4.09. III koht 5.c klassile ajaga 4.12. 4. oli 5.a klassi võistkond ajaga 4.21.

6.a klass jooksis päeva kiireima aja , I koht saadi ajaga 3.44. II koht 6.d klassi võistkonnale ajaga 3.46. III koht 6.b klassi võistkonnale ajaga 4.09 ja 4.koht 6.c klassile ajaga 4.34.