Maikuu alguses toimus viiendat korda Tartu linna ja maakonna koolide 7.-9. klasside kirjanduslik  mälumäng. Kümnest osalenud võistkonnast oli kolm meie kooli omad. Silmapaistva 2. koha said 9.c klassi õpilased Maria Kuris, Jaana Sommermann ja Teele Tempel.

Kui palusin tüdrukutel avaldada arvamust, mis teeb neist hea kirjanduse tundja, siis vastasid nad nagu ühes suust, et kõige tähtsam on lai silmaring ja armastus raamatute vastu. Küsimused olid keerulised, abiks tuli hea meeskonnatöö oskus.

9.a klassi võistkond koosseisus Kadili Siida, Emily Hermann, Aleks Hundimägi sai 4.-5. koha.Ka gümnaasiuminoortel toimus kirjanduslik mälumäng. Korraldajad mainisid tunnustavalt, et sel aastal võttis mängust esimest korda osa ka maakonna noorte võistkond Elva Gümnaasiumist. Kokku osales õpilasi 7 koolist, võistkondi oli 14. Meie õpilased esimeste hulka ei tulnud, aga viimasteks ka ei jäänud. Võistkonnas olid Laura-Liisa Tõldsepp ja Oliver Metsik 10. klassist ning Geelika Elvet ja Gretlin Aruoja 11. klassist.

Pildil on Teele Tempel, Jaana Sommermann ja Maria Kuris.
Foto Mare Lillak.