31.mail toimus Sillaotsa koolis järjekordne 3 kooli (Elva, Rannu ja Sillaotsa) kaberingi õpilaste omavaheline turniir. See oli ühtlasi ka selle õppeaasta viimane võistlus. Kokku oli võistlemas 18 last. Tüdrukute arvestuses saavutas Teele Terav 2b klassist 2.koha ja poiste arvestuses Sebastian Schmeimann 4b klassist 3.koha. Üldarvestuses jäi Teele 3.kohaga samu punkte jagama, kuid koefitsent langetas ta 4.kohale. Sebastian sai üldarvestuses 5.koha. Elva koolist võistlesid veel Sebastian Kool (2b), Iiris Valk (2b), Robin Pomerants (1c) ja Roald Pomerants (1c). Õpilasi juhendas Ave Sugul. Kohtunikuks oli meie enda kooli 8a klassi õpilane ja mitmekordne Eesti noorte meister kabes Keir-Christian Sugul.