22. jaanuaril toimus Elva Gümnaasiumis koolidevaheline sõpruskohtumine kabes. Osalesid 1 – 6. klassi õpilased Sillaotsa, Nõo, Konguta, Elva ja Rannu koolist. Kokku osales 29 võistlejat. Selline üritus toimus juba teist aastat järjest ja järgmise kohtumise korraldab mõni teine eelpool nimetatud koolidest.
Mängiti 11 vooru. Kohtunikuks oli meie kooli 9a klassi õpilane, mitmekordne Eesti noorte meister kabes Keir-Christian Sugul. Mängiti kahes grupis: A grupis osalesid need, kellel võistluskogemust juba rohkem ja B grupis need, kellel võistluskogemusi vähem.
A turniiri üldvõitjaks tuli Adeele Kask Rannu koolist, 2. koha sai Barbara Fuchs Rannu koolist ja 3. koht Kaarel Kukk Sillaotsa koolist. B-grupis tuli võitjaks Teele Terav Elva koolist, 2. koht Marie Raudsepp Nõo koolist ja 3. koht Loreen Tamsalu Rannu koolist.
Eraldi poiste ja tüdrukute arvestuses tuli võitjaks Kaarel Kukk Sillaotsalt, 2. koht Joosep Saviir Nõost ja 3. koht Joosep Schmidt Rannust. Tüdrukute arvestuses 1. koht Adeele Kask Rannust, 2. koht Barbara Fuchs Rannust ja 3. koht Liisalota Põldoja Rannust.
Elvat esindasid Kristjan Ilp (1a), Kiur Leht (1d), Sebastian Kool (3b), Teele Terav (3b), Iiris Valk ( 3b), Rasmus Veelmaa (3b), Kreeteliis Ilp (3b), Simona Schmeimann (3b) ja Sebastian Schmeimann (5b).
Palju õnne võitjatele! Aitäh osalejatele! Aitäh korraldajatele ja õpilaste juhendajatele! Lapsi juhendavad Nõos, Kongutas ja Rannus Anna Lütsepp, Sillaotsal Kaido Raidla ja Elvas Keir-Christian Sugul ja Ave Sugul.
Nii vahva, et need sõpruskohtumised ka sel aastal toimuvad.