Head Elva Gümnaasiumi lapsevanemad!

Eestis tõuseb COVID -19 nakatunute hulk, haiglad on juba ülekoormatud ja järjest keerulisem on korraldada koolis tavapärast õppetegevust.

Alates septembrist on Elva Gümnaasiumis olnud ligi 30 juhtumit, mille puhul oleme pidanud koolis korraldama 237 korral kiirtestimist. Samuti käib Synlab testimisbrigaad koolis iganädalaselt! Koostöös Terviseameti ja Elva Vallavalitsusega oleme pidanud viima kaks klassi distantsõppele, et katkestada nakatumisahelad ning vältida suuremat haiguspuhangut. Ainuke võimalus naasta tavapärase elu juurde ja vältida edasisi distantsõppe perioode, on vaktsineerimine.

Koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumiga pakub Elva Gümnaasium vaktsineerimata õpilastele võimalust 1. vaktsiinidoosi saamiseks Puiestee koolimajas teisipäeval, 19.oktoobril 2021. a. Õpilasi tuleb vaktsineerima TÜK Infektsioonikontrolliteenistus.

Oleme kõigile, kes on avaldanud soovi vaktsineerimiseks, saatnud välja täpsema info koos uue nõusolekuvormiga. Kes pole seda saanud, kuid soovib last siiski vaktsineerida lasta, siis palun andke sellest esimesel võimalusel teada meilile (hiljemalt 18.10 kell 12.00): katrinroomets@elvag.edu.ee. Aitäh!

Püsigem terved!