Elva Gümnaasiumi Spordinädal sai vägeva lõpu 29. septembril, mil Lähte liikumisradadel toimusid Tartumaa koolidevahelised maastikuteatejooksu meistrivõistlused. Meie esindus oli väljas igas vanuserühmas, kokku 38 vaprat jooksutüdrukut ja -poissi. Kõige säravama medali said kaela Elva Gümnaasiumi 1.-2. klassi võistkond koosseisus Loore Hanni, Kenneth Aron Koddala, Kristin Paas, Robin Pomerants, Anni Päss, Simo Aarike, Kaisa Raadom ja Kaspar Kasemets (varus Lisandra Vassiljev). 3.-5. klasside võistkond koosseisus Marta Raudik, Jako Jasper Aksjonov, Loreta Kütt, Märten Oras, Simelle Sepp, Andrus Säägi, Riti Kelner ja Aaron Randviir saavutasid IV koha. 6.-7. klasside võistkond sai kaela hõbedase medali. Võisteldi järgmises koosseisus: Grete Kuus, Rafael Karu, Keira Vähi, Aron Matthias Kütt, Helena Vähi, Martin Karro, Säde-Ly Lille, Rasmus Raudik (varus Brenda Värv ja Maris Parksepp). 8.-9. klasside võistkonna liikmetele riputati samuti kaela hõbemedal. Võisteldi koosseisus: Erika Hiiemäe, Karl Vaht, Merilin Sarapuu, Andre Johanson, Elinor Dedov, Jonathan Austa, Eike Marii Rõivas, Karel Pastarus (varus Mirtel Sikk). Võistluspäeva lõpetas gümnasistide mõõduvõtt. Meie võistkond koosseisus Marie Pihlap, Daniil Kronglom, Gendra Pedoson, Karel Pastarus, Loore-Liis Kask, Joonas Vähi saavutasid IV koha.

Oli pingutust, kaasaelamist, rõõmu, adrenaliini, kindlasti ka kübeke pettumust, kuid selline see võistlemine kord juba on.

Koolidest olid esindatud lisaks Elvale veel Kõrveküla Põhikool, Puhja Kool, Kambja Kool, Tabivere Põhikool, Ülenurme Gümnaasium, Luunja Keskkool, Vara Põhikool, Lähte Ühisgümnaasium, Laeva Põhikool ja Maarja-Magdaleena Põhikool.