7. novembril kogunes Elva spordihoonesse suur hulk Tartumaa kooliõpilasi rahvastepalli mängima. Lapsi oli võistlustules kokku 28 võistkonda, millest 15 poiste ning 13 tüdrukute võistkonda. Elva Gümnaasium oli välja pannud 2 poiste ja 2 tüdrukute võistkonda. Oli pinevat heitlust, närvipinget, rõõmu ja kõrvulukustavat kaasaelamist!

Poiste turniiril pääses medalite eest heitlema alagrupist võitjana väljunud Elva I võistkond, kes pingelises finaalis pidi taaskord Melliste paremust tunnistama. Kolmanda koha saavutas Kõrveküla võistkond. Elva II poiste võistkond jäi koos Lähte ja Nõo´ga jagama 9.-11. kohta.

Tüdrukute kõrgeimaks kohaks jäi sel korral Elva I võistkonna saavutatud 9. koht. Elva II võistkond oli kohe Elva I järel ehk 10. kohal.

Elva Gümnaasiumi esindasid:

Tüdrukute Elva I (5.klassi) võistkonnas: Anete-Eliis Mägi, Kerit Jepišov, Õnne Loore Lastik, Linda Lõhmus, Helena Lümat, Jessica Patštšuk, Iiris Vunk, Anette Hansing.

Tüdrukute Elva II (4.klassi) võistkonnas: Karoliine Juust, Petra Joanna Raave, Marta Raudik, Gedi Salumäe, Eliise Pastak, Mia.Marie Hanson, Karola Keis, Simelle Sepp.

Poiste Elva I võistkonnas: Siim Tarvis, Jakob Pihlak, Jako Jasper Aksjonov, Ardo Paas, Andrus Säägi, Kristofer Kuresoo, Germo Pappel, Albert Vaaderpass,

Poiste Elva II võistkonnas: Karl Raadom, Robin Rinne, Gregor Gimbutas, Tom Aron Põldmaa, Karl Kurvits, Sairos Aarike, Märten Oras, Reimo Aasamäe.

Kõik tulemused: https://tartumaasport.ee/sundmused/4-5-kl-rahvastepall

Suured tänud meie kooliõpilastele, kes aitasid turniiri korraldada: Mirtel Sikk, Kaja-Kristin Jänes, Relika Peetsman ja Remo Kään.