Energiast, mis kolmapäeval Elva Spordihoones pulbitses, oleks saanud linna valgustatud, sest spordihoone pallisaalid vallutasid ligikaudu 200 energilist ja särasilmset last neljateistkümnest Tartumaa koolist – Melliste, Rannu, Puhja, Pala, Lähte, Luunja, Nõo, Elva, Ülenurme, Kambja, Alatskivi, Sillaotsa, Konguta ja Võnnu. Ühiseks nimetajaks oli RAHVASTEPALLI 4. – 5. klasside turniir. Taaskord, üle pika aja, oli turniir sedavõrd paljude koolide osavõtuga. Kokku osales 26 poiste ja tüdrukute võistkonda. Oli pinevat heitlust, närvipinget, rõõmu ja kõrvulukustavat kaasaelamist!

11-st tüdrukute võistkonnast jõudsid medalite eest võitlema Pala, Elva 4. klasside võistkond, Elva 5. klasside võistkond ja Luunja. Võitjana väljus Pala, Luunja jäi teisele kohale ning kolmandaks tuli Elva 4. klasside võistkond, kes 3-4. koha mängus alistas Elva 5. klasside võistkonna.

Elva oli välja pannud ka 2 poiste võistkonda – Elva I ja Elva II. Medalite eest pääses heitlema alagrupist võitjana väljunud Elva I võistkond, kes pingelises finaalis pidi Melliste paremust tunnistama. Kolmanda koha saavutas Luunja võistkond.

Elva Gümnaasiumi esindasid:

Tüdrukute 4. klasside võistkonnas: Anete-Eliis Mägi, Kerit Jepišov, Õnne Loore Lastik, Linda Lõhmus, Helena Lümat, Jessica Patštšuk, Iiris Vunk, Maribel Kirsimäe.

Tüdrukute 5. klasside võistkonnas: Grete Kuus, Jete Liis Rõivas, Helena Vähi, Kariine Piho, Arabella Tolsberg, Lisete Pent, Luisa Pisek, Priya Singh.

Poiste I võistkonnas: Ottomar Karu, Egert Toots, Egert Vutt, Gregor Kruuse, Oliver Kelt, Carlos Kiis, Jakob Pihlak, Roomet Mosov.

Poiste II võistkonnas: Alex Johannes Sula, Marten Vutt, Siim Tarvis, Martin Karro, Caspar Vikat, Robin Kull, Kristo Ilp, Heiki Hansen.