Esmaspäeval, 18. septembril, toimus Elva Nike Arenal Tartumaa MV jalgpallis. Võistlustules olid gümnasistid ning Elva Gümnaasiumile pakkusid konkurentsi Nõo Reaalgümnaasium, Ülenurme Gümnaasium ja Luunja Keskkool.

Elva poisid alustasid turniiri kahe järjestikuse võiduga. Esimeses mängus oldi tulemusega 5:1 parem Luunjast ja teises mängus 1:0 Nõost. Viimases mängus mindi kokku Ülenurmega, kes oli samuti oma mängud samade vastaste vastu võitnud. Mäng Ülenurme vastu oli kuni viimaste sekunditeni väga tasavägine. Mõlemal võistkonnal oli mitu head väravavõimalust, et mäng enda kasuks pöörata, aga väravavahte sel korral üle mängida ei suudetudki! Tulemuseks 0:0 viik, mis tähendas et parema väravate vahe tõttu teenisid turniirivõidu Ülenurme poisid!

Paremusjärjestus
1. Ülenurme Gümnaasium
2. Elva Gümnaasium
3. Nõo Reaalgümnaasium