13.mail selgitati Annikoru puhkepargis parimad jooksjad 650 m ja 1000 m jooksus. Osalejaid oli ligi 300, Elva Gümnaasiumist osales 58 tublit jooksjat. Võideti 5 meistrikulda, lisaks kolm hõbemedalit ja kaks pronksmedalit. Kõik meie võistlejad andsid endast parima. Tänud kõigile meie kooli esindanud õpilastele ja nende juhendajatele!

U-12 vanuseklassi ( 2011.a ja hiljem. sünd.) seas võitis 1000 m jooksu Marta Raudik ( 2.b kl.), kes konkureeris endast 2 aastat vanematega. Kaksikvõidu tõi meie kooli 4.a klassi õpilane Helena Vähi. 650 m rajal võitis pronksmedali 4.a klassi õpilane Helena Keis. Poistest oli meie parimana Oliver Kelt ( 4.a) 4. väga kiire ajaga

U-14 ( 2009/10) seas tuli tüdrukute 1000 m jooksus Elvasse taas kaksikvõit. Kindel võitja oli 6.d klassi õpilane Kärt Hanni, II koht 5.b klassi õpilasele Säde-Ly Lillele. Keira Vähi (5.c) saavutas 4.koha, 5. oli Grete Kuus 4.a klassist ja 6. Maris Parksepp 5.d klassist.650 m rajal oli kindel võitja 6.d klassi õpilane Maria Hiielo.

Alates U-16 vanuseklassist ( 2007/08) oli kavas vaid 1 distants.650 m jooksus võitis kuldmedali 8.d klassi õpilane Sandra Movits. Erika Hiiemäele ( 6.a kl.) 5.koht.

U-18 ( 2005/06) seas sai 650 m jooksus II koha Marie Pihlap 9.a klassist.. Noormeeste 1000 m jooksus oli III Joonas Vähi (9.b)

U-20 ( 2003/04) seas tuli 650 m rajal maakonna meistriks Iiris Rehme.

Meie kooli esindasid veel Ardo Paas ( 2.d), Aaron Randviir (3.a kl.), Linda Lõhmus (3.d). Sportlikust 4.a klassist jooksid lisaks eelpool nimetatutele veel Berit Lessing, Kristin Riin Pindmaa, Marii Sikk, Oskar Raudik ja Gregor Kruuse. 4.c klassist olid võistlustules Adele-Melanie Margus, Jolandra-Lisanna Aan ja Arabella Tolsberg. 4.d klassis osalesid Luisa Pisek, Laura Leiaru ja Martin Sarapuu. 5.a klassi st olid jooksmas Kristiina Kallas , Emily Venglas, Kristella Paulov ja Aron Matthias Kütt .Tubli jooksu tegid Rasmus Raudik ja Kaur Hanni 5.b klassist, Rafael Karu 5.c klassist, Gerlin Kiisk ja Ragnar Mägi 6.a klassist, Cassandra Joosep 6.b klassist, Andre Johanson 6.c klassist. 6.d klassist osalesid Mirtel Sikk, Tanel Soopalu ja Aaron Karu. Gümnaasiumi majast olid võistlemas peale eespool väljatoodud õpilaste veel Ingrid Hiiemäe, Kerttu Mirjam Saarepuu, Maarja Liivat, Mia Jürimäe, Anett Peedo, Kaisa Pastarus, Käsper Juhanson, Erik Talts, Oliver Mölder, Kevo Kasesalu, Indrek Roosaar, Kynan Torston Kowan, Karel Pastarus ja Markus Nigol.