30.sept. Lähtel toimunud Tartumaa koolide maastikuteatejooksu meistrivõistlustel saavutasid Elva gümnaasiumi võistkonnad 3 auhinnalist kohta.

3.- 5. klassi võistkondade seas võitsid meie õpilased III koha. Võistkonda kuulusid: Helena Keis, Oskar Raudik, Marta Raudik, Gregor Kruuse, Helena Vähi, Ardo Paas, Grete Kuus ja Oliver Kelt.

6.-7. klasside hulgas saavutati II koht. Võistkonda kuulusid: Mirtel Sikk, Rasmus Raudik, Erika Hiiemäe, Remo Kään, Säde- Ly Lille, Rafael Karu, Kärt Hanni ja Aron- Matthias Kütt. Distantsiks oli mõlemas vanuseklassis nii neidudele kui ka noormeestele 500m.

8.- 9. klasside hulgas sai meie võistkond 5. koha. Võistkonda kuulusid: Ingrid Hiiemäe, Indrek Roosaar, Erika Hiiemäe, Martin Einstein, Elis Leppik, Kaspar Talu, Sandra Movits, Rasmus Raudik

Gümnaasiumi (10- 12 klass) võistlusklassis sai meie teatevõistkond III koha. Võistkonda kuulusid: Anne- Mai Kesa, Remo Kään, Kaisa Pastarus, Aron- Matthias Kütt, Kärt Hanni ja Ott Praks. 8.- 9. klassi ja gümnaasiumiastme distantsiks oli neidudel 500m ja noormeestel 1km.

Suured tänud kõigile kooli esindanud õpilastele!