9. veebruaril toimusid Palal Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused suusatamises. Elva Gümnaasiumit esindas kokku 16 õpilast, kellest 9 saavutas medalikohad. Võistlusdistantsid olid vastavalt vanusele 10km, 5km, 3km ja 2km. Päev oli karge, kaunilt päikseline, lund palju ning rajad kiired.

U18 vanuseklassis (10km) saavutas 1. koha Joonas Vähi. U14 vanuseklassis (5km) kuulus terve poodium Elva õpilastele, sõidu võitis Rasmus Raudik, teine koht Aron Matthias Kütt, kolmas Kaur Hanni, neljas Oskar Raudik ning kaheksas Oliver Peerna. U12 vanuseklassi (3km) poisid olid samuti võidukad, esimese poodiumikoha kindla eduga teiste ees saavutas Mattias Silmere, kolmas koht Uku Kreitsberg ning seitsmes Kail Silber. Kõige nooremate poiste U10 vanuseklassis (2km) saavutas Kaspar Tigane 4. koha ning Rihard Koitla 7. koha. Tüdrukute U14 vanuseklassis (3km) saavutas kindla eduga 1. koha Helena Vähi, Adele-Melanie Margus oli samas vanuseklassis kuues. U12 tüdrukute vanuseklassis (2km) saavutas 1. koha Marta Raudik, Kendra Vatalin-Brining tuli seitsmendaks. Kõige nooremate tüdrukute U10 vanuseklassis saavutas 1. koha Kaisa Raadom.

Lisaks Elva Gümnaasiumile olid koolidest veel esindatud A. Haava nimeline Pala Kool, Tõrvandi Kool, Lähte Ühisgümnaasium, Kõrveküla Põhikool, Ülenurme Gümnaasium, J. Liivi nimeline Alatskivi Gümnaasium, Miina Härma Gümnaasium, Sillaotsa Kool.