Rasmus ja Karl Riias Supermoto auhinnagaalal

SuperMoto on vaatemänguline motospordiala, kus võtavad omavahel mõõtu motokrossi ja ringrajataustaga sõitjad. Supermotot sõidetakse rajal, mis ligi 70% protsendi ulatuses on asfaltkattega ning 30% offroad ja sisaldab motokrossi elemente. Erandina on mõnel rajal ka krossielemendid asfaltkattega rajal. Laupäeval 29. oktoobril toimus Eesti-Läti Supermoto aastatkokkuvõttev auhinnagala Riias, millest võtsid osa ka Elva Gümnaasiumis õppivad õpilased.

Rasmus Ebelmann (7b) sõidab vanuseklassis SM Junior ja on Supermotoga tegelenud 3 aastat, algselt ta väljaspool Eestit võistlustel ei osalenud. Tänaseks on Rasmus osavust proovinud nii Euroopa meistrivõistlustel, kus tuli osaleda viies Euroopa riigis ning saavutas aasta kokkuvõttes 4.koha. Baltiriikide aasta üldarvestuses jäi Rasmus 4. kohale ja 29. oktoobril toimunud Eesti/Läti gala autasustamisel Riias pälvis Rasmus 3. koha.

Uus Supermoto hooaeg saab alguse taas märts/aprill ja eesmärk on saada EM hooaja lõpuks poodiumile.

Karl Liivamäe (2c) on suprmotaga tegelenud 2 aastat. Karl sõidab vanuseklassis SM 50 ning teda tunnustati auhinnagaalal 3.kohaga a Baltiriikide üldarvestuses saavutas ta 3.koha.

Soovime noormeestele edu oma eesmärkide saavutamisel!