Klassidevaheline mõõduvõtmine võistlussarjas „Kiired ja osavad“ sai täna avavile. Kaheksaliikmelised võistkonnad kogunesid juba hommikul kell 9.30 Elva Spordihoonesse, kus kehalise kasvatuse õpetajad olid valmis pannud kiirust ja osavust nõudva teatevõistluse ala. Klassikaaslased, kes seekord ei võistelnud, said rõõmsalt koos õpetajatega omadele kaasa elada. Uskuge, elevust oli palju ja see oli tõeliselt tore!

Võistlustules olid 1.-6. klassid. Omavahel võeti mõõtu lennu arvestuses. Tulemused olid seekord järgnevad:

1.klassid:2. klassid:3. klassid:
I koht – 1a klassI koht – 2aI koht – 3b
II koht – 1b klassII koht – 2dII koht – 3a
III koht – 1d klassIII koht – 2cIII koht – 3d
IV koht – 1c klassIV koht – 2bIV koht – 3e (võistlesid kolmekesi)
V koht – 3c
4. klassid:5. klassid:6. klassid:
I koht – 4dI koht – 5bI koht – 6a
II koht – 4bII koht- 5aII koht – 6d
III koht – 4cIII koht – 5dIII koht – 6c
IV koht – 4aIV koht – 5cIV koht – 6b

Kohtadega kaasnevad punktid liidetakse kokku aasta lõpuks ning alles siis selgub lõplik võitja. Kõigil on võimalus oma klassi punktiarvestust kasvatada juba järgmisel etapil, mis toimub detsembrikuus algava koolivaheaja eelsel nädalal.