Sellel õppeaastal osales Elva Gümnaasium esimest korda koolidevahelisel mõttespordiolümpiaadil. Elva koolile tõi põhikooli vanuserühma võidu Keir-Christian Sugul (9a). Elva kool tuli põhikooli vanuserühmas  kõrgele 3.kohale koolide kokkuvõttes. Põhikooli vanuserühmas saavutas 10.koha Maris Parksepp (7d) ja 11.koha Katriin Lütsepp (7b). Tubli tulemuse tegid ka Rudolf Paap (8b), Sebastian Schmeimann (5b), Sander Linde (6b) ja Aron Matthias Kütt (7a). Kokku oli osavõtjaid 326.

Algkooli vanuserühmas võistles 264 mängijat. Meie parim oli Teele Terav (3b), kes saavutas 22.koha. Rasmus Veelmaa (3b) tuli 35.kohale ja Sebastian Kool (3b) 42.kohale. Väga tublilt osalesid ka Iiris Valk (3b), Simona Schmeimann (3b), Andri Linde (3b) ning Armin Linde (3b). Kõik lapsed kõigil etappidel ei osalenud. Selles vanuserühmas tuli Elva kool 7.kohale.

Males tegi meie kooli parima tulemuse Madis Laaneoks (9b), kes saavutas 314 osaleja hulgast 27.koha. Malet mängisid veel Marten Vutt (6b), Aron Matthias Kütt (7a), Katriin Lütsepp (7b) Kert Karjus (8d).

Õpilaste juhendajad on Algo Laidvee,  Anna Lütsepp, Keir-Christian Sugul ja Ave Sugul.

Jääme huviga ootama järgmise aasta tulemusi!