Juba 12. korda toimub Elva Gümnaasiumis muusikanädal. Läbi aastate on sellel nädalal toimunud palju erinevaid kontserte, töötubasid, näitusi ja muusikalisi võistlusi. Meil on esinenud paljud Eesti tuntud artistid: Tõnis Mägi, Luisa Rõivas, Margus Põldsepp ja Marko Matvere, Uku Suviste ja ansambel Kaks ja pool meest, ansamblid Kõrsikud, Traffic, Svjata Vatra, Daniel Levi Viinalass, Karl-Erik Taukar jt. Eesti Kontserti toetusel on toimunud ligi 25 koolikontserti erinevate muusikaliste koosseisudega ja alati on ka meie omad õpilased esinenud nii laulu-, tantsu-ja pillimänguga.

Sellel aastal toimub kogu muusikanädal veebis. Igal päeval avaneb midagi uut ja huvitavat.
Olete oodatud kõik kuulama veebikontserte ja osalema ka reedesel muusikanädala viktoriinil.

Kuulake ja nautige ilusat muusikat!

Muusikaõpetaja Merike Allik.

Vaata muusikanädala kava siit.