16. novembril toimus Viljandi gümnaasiumis teadusteatrite festival. Elva Gümnaasiumist osales tiim koosseisus Grete Koppel (9.kl), Kai Liis Tempel (8.kl) ja Anete Nigol (8.kl) ning neid juhendas õpetaja Kaja Kalmus.

Pärast nelja aastast pausi said Viljandis jälle kokku erinevate Eesti koolide noored oma põnevate teaduslike etendustega. Meie kooli etendus Punamütsikesest oli Grete Koppeli poolt kirjutatud eelmisel õppeaastal loovtööna ja festivali jaoks veidi muudetud. Tüdrukud rääkisid huvitava loo, kus Punamütsike, hunt ja vanaema üritasid pannkooke küpsetada ja lõpuks hundi metsast ära ehmatati. Selle loo eest pälvisid neiud žürii poolt äramärkimise kui “Parim tekstilise improvisatsiooniga kiirreageerimiskomöödia kodumaises metsamudelis”. 

Päeva jooksul said õpilased näidelda, näha teiste koolide etendusi ning hiljem käia Ugala teatris ekskursioonil ja erinevates töötubades. Lõpetuseks seletasid õpilased teistele oma etenduses nähtud katseid ja žürii andis igale tiimile väikese tänukotikese.