4. juunil toimus  Kadriorus, Roosiaias Vabariigi Presidendi tänuüritus tublimatest  tublimatele   kirja- ja mõttetalgutel osalenud noortele. Koos presidendiga  avati kirkamatest mõtetest kokku pandud kirjatööde välinäitus „Kas ma Eestit unes nägin?“. Välinäitusel on esitatud ka Elva Gümnaasiumi õpilase mõtted: meie koolist oli üritusele kutsutud 9.b klassi õpilane Laura Aigro koos juhendajaga. President toonitas oma kõnes noortele, et  kirjutamine on oluline: Kirjutamine aitab oma mõtteid selgemaks mõelda. Kirjutamine aitab aru saada, mida mina – ja mitte keegi teine, vaid mina – päriselt mõtlen või tunnen või arvan. Sest meie kõigi peas on aeg-ajalt üks suur virvarr, sigrimigri ja tohuvabohu. Katse seda segadust lahti seletada just kirjutades, aitab väga palju.”

Samuti  palus Vabariigi President tervitada koolides kõiki tublisid kirjutajaid – nii et tervitused kõigile kirjutajatele ja õnnesoovid tunnustuse puhul Laurale!