9.juunil selgitati Elva staadioni murul 1.-6.klasside parimad rahvastepallis. Seekord mängiti segavõistkondades, võistkonda kuulus 10 liiget, kellest vähemalt 3 olid tüdrukud ja osaleda said kõik soovijad. Ühes mängus lõid kaasa ka 4.b ja 4.d klassijuhatajad. Mängiti kaks 3 minutilist geimi. Oli tasavägiseid mänge, aktiivset kaasaelamist, võidurõõmu ja kaotusekibedust. Oli lahe liikumist täis vaheajaeelne ennelõuna. Tänud kõigile osalejatele, õpetajatele ja kaasaelajatele.

1.klasside seas oli kindel võitja 1.c/e klass võites kõik mängud 2:0. II koha saavutas 1.d klassi võistkond, III oli 1.a klass ja 4.koha sai 1. b klassi võistkond.

2.klasside seas võitis kõik mängud 2.b klass. II-III kohta jagasid 2.c ja 2.d klassi võistkonnad, 4. koht 2.a klassile.

3.klasside seas oli võitja 3.d klass võites kõik mängud. II-III kohta jagasid 3.a ja 3.c klass.

4.klasside seas oli kindel võitja 4.b klass. II koha sai 4.a klass ja III oli 4.d klass.

5.klassidest sai kindla võidu 5.c klassi võistkond võites kõik mängud. II-III kohta jagasid 5.a ja 5.d klass, 4.koht 5.b klassile.

6.klasside seas jagasid I-II kohta 6.a ja 6.b klassi võistkonnad. III koht 6.c klassile ja 4.koht 6.d klassile.