Lehekuu kolmandal päeval toimus Saksa Kevad raames Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasiumis vabariiklik 1.-12. klasside saksakeelne loovusüritus “Kreativfabrik”. Ette oli vaja valmistada 3-5 minutiline eeskava – laul, luuletus, näidend või naljand. Elva Gümnaasiumist osales sellel üritusel 8.c klassi saksa keele rühma õpilased kevadluuletuse ja -lauluga. Elva Gümnaasium ja Puhja Kool olid pealinna kohale sõitnud kõige kaugemast Eestimaa nurgast. Täpsem info üritusest on KSG sotsiaalmeedia lehel.

Oli väga põnev ja keeleõppehõnguline õppepäev. Kõik õpilased said midagi magusat ja kaardimängu. Eelkõige said õpilased suurepärase esinemiskogemuse üle 60 aastases saksa keele süvaõppega koolis ja kaasõpilaste eeskavade vaatamisel uute saksa keele teadmiste ja kogemuste võrra rikkamaks.
Õpilastega osales õppekäigul ja juhendas õpetaja Evelin Toom.