24.jaanuaril toimus sõpruskohtumine Elva Gümnaasiumi, Rannu ja Sillaotsa kooli 1.-5. klassi mõttesportlaste vahel. Kokku osales 14 last. Turniiri korraldas ja viis läbi Keir Christian Sugul koostöös Elva Valla Mõttemängude klubiga.

Turniir oli pingeline, kõik tahtsid võita, kuid tuli ka mõni kaotus omaks võtta. Huvitavas kohtumises üldvõidu võttis Rannu kooli poiss Andri Alnek, kes võitis kõik mängud. 2. koht läks Rannu kooli tüdrukule Adeele Kask ja 3. koht Rannu kooli poisile Alejandro Inter. Eraldi poiste arvestuses 1. koht Andri Alnek (Rannu kool), 2. koht Alejandro Inter (Rannu kool) ja 3. koht Sebastian Kool (Elva Gümnaasium). Tüdrukute arvestuses 1.koht Adeele Kask (Rannu kool), 2. koht Emily Sagaja (Sillaotsa kool) ja 3. koht Zlata Stoljatsenko (Sillaotsa kool).

Üldvõitjatele oli auhinnaks uhke medal, lisaks diplom ja magus maiustus Mesikäpalt. Kõik osalejad said diplomi ja maiustuse. Rannu kooli mõttesportlasi juhendab Rannus meie treener Anna Lütsepp, Elva Gümnaasiumis Ave Sugul ja Sillaotsa koolis Kaido Raidla. Elva kooli esindasid Roald Pomerants, Sebastian Schmeimann, Sebastian Kool, Robin Pomerants, Rasmus Veelmaa ja Albert Avasoo. Palju õnne võitjatele! Järgmine sõpruskohtumise turniir toimub Rannus!