1. ja 29. novembril kogunesid EMÜ spordihoonesse Lõuna Eesti parimad rahvastepallurid. Lõuna regiooni finaalturniirile pääsesid maakondlike etappide 2 edukamat võistkonda. Võistlustules olid Tartumaa, Tartu linna, Põlvamaa, Jõgevamaa, Valgamaa, Võrumaa, Pärnumaa ja Pärnu Linna 1parimad.
    Elva Gümnaasium lunastas poiste konkurentsis pääsme finaalturniirile nii 1-3. klasside kui ka 4-5. klasside arvestuses.

1-3. klasside Lõuna regiooni finaalturniir

Elva Gümnaasiumi poisid loositi alagrupis kokku Viljandi Kesklinna, Põlva ja Tartu Tamme koolidega. Pingelistes lahingutes suudeti alistada Tartu Tamme kool ning Viljandi ja Põlva vastu tuli tunnistada nappi kaotust. Sellegipoolest pääseti alagrupist edasi playoff mängudesse. Veerandfinaalis alistasid meie poisid tulemusega 2:0 Puiga Põhikooli. Poolfinaalis läksime kokku Mellistega, kellele Tartumaa meistrivõistluste finaalmängus napilt alla jäime. Ka sel korral me Mellistest jagu ei saanud ning pidime leppima 3. koha mänguga. Mängus pronksmedalite peale tuli meile vastaseks Viljandi Kesklinna Kool. Pingelisest mängust väljusid võitjana ning teenisid turniiril 3. koha Viljandi poisid. Elva poistele igati tubli 4. koht!

Elva Gümnaasiumi esindasid 1-3. klassi turniiril:

Marcus Mõtus, Kristofer Kuresoo, Rait Rinne, Patrik Sepp, Robin Sepper, Robin Schüts, Karl Liivamäe ja Krister Nurk.

Tulemused ja turniiritabel: https://koolisport.ee/?hash=a19155237bbbffcbe292ee1e23b1a0c3&picture_or_file_id=903&action=downloadBasePictureOrFile

4-5. klasside Lõuna regiooni finaalturniir

Alagrupiturniiril suutsid Elva poisid alistada nii Räpina Gümnaasiumi kui ka kahe eelmise aasta võitja Tartu Katoliku HK. Ainukene kaotus tuli vastu võtta Heimtali Põhikoolilt. Sellest piisas alagrupiturniiri võiduks ning tagati koht playoff mängudesse. Veerandfinaalis võeti mõõtu Antsla Gümnaasiumiga. Kindla 2:0 võiduga tagati koht nelja parema sekka. Poolfinaali pingelises heitluses alistati tulemusega 2:1 ka Pärnu Kuninga tn Põhikool, mis tähendas seda et Elva poisid saavad mängida võidukarika peale. Finaalis tuli rinda pista taas Tartu Katoliku HK-ga, keda alagrupiturniiril napilt võideti. Ka sel korral suutsid Elva poisid väga emotsionnalsest ja tulisest mängust võitjatena lahkuda ning krooniti Lõuna regiooni meistriteks! Pingelangus ja võidurõõm oli nii suur, et nii mitmelgi poisil olid lõpuvile kõlades rõõmupisarad silmis.

Elva Gümnaasiumi esindasid 4-5. klassi turniiril:
Jakob Pihlak, Siim Tarvis, Ardo Paas, Jako Jasper Aksjonov, Albert Vaaderpass, Germo Pappel, Andrus Säägi ja Kristofer Kuresoo.

Tulemused ja turniiritabel: https://koolisport.ee/?hash=f8251af4a5d0928bb25001129165abca&picture_or_file_id=904&action=downloadBasePictureOrFile