Hea Elva kogukonna liige!

Anna oma seisma jäänud talispordivarustusele „uus elu“!

Kui sul on kodus tolmu koguma jäänud talispordivarustust ning sooviksid uutele vahenditele ruumi teha, siis on sul võimalus heategevuse korras teha kingitus Elva Gümnaasiumi lastele. Lume ja uisujää saabudes püüame lastega võimalikult palju suusa- ja uisuradadel viibida, et omandada suusatamise ja uisutamise algoskused. Seda kõike selleks, et heade talispordi tingimustega Elva linnas oleksid suusa- ja uisuradadel liikumas ja tervist ammutamas üha rohkem inimesi. Koolil on olemas ka oma talispordivahendid kuid kool on suur ning paraku kõigile alati ei jätku.

Varustus mida ootame:

* Suusavarustus (suusad, kepid, saapad)

* Uisuvarustus (uisud, hokikepid, hokilitrid)

* Kelgud

Kuhu saab varustust tuua?

* Oma talispordivarustuse (igas suuruses) saad tuua Tartu Mnt. koolimaja garderoobi töötajate kätte, kes toimetavad need edasi kehalise kasvatuse õpetajatele. Vastavalt suurustele ja vajadustele komplekteerivad õpetjad need Puiestee tn.  ja Tartu mnt. koolimaja vahel.

Millal saab tuua?

E-N 7.00-21.00

R 7.00-18.00

Liikumisrõõmu soovides

Elva Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajad

Vaata ka õpetajate suusatundi!