16.sept. Ülenurme renoveeritud staadionil toimunud võistlusel oli meie kooli võistkonnad esindatud kõigis vanuseklassides. Suured tänud kooli esindamise eest!

Põhikooli neidude arvestuses võideti I koha karikas võrdsete punktidega Ülenurme Gümnaasiumiga, määravaks sai teatejooksus saavutatud koht. Meie kooli esindasid Erika Hiiemäe ( 6.a) , Kärt Hanni ( 6.d) ,Agnes Kesa ( 6.c), Emma-Melis Aktas ( 7.c), Sandra Movits ( 8.d) ja Marie Pihlap (9.a).

Gümnaasiumi neidudele II koht, poole punktiga jäädi alla Nõo RG võistkonnale. Kooli esindasid Iiris Rehme ja Egle-Leane Soonberg 11.klassist, Carmen Beljaev ja Gretlin Aruoja 12.klassist.

Gümnaasiumi noormeestele III koht. Võistkonda kuulusid Markus Nigol 10.klassist, Uku Moor 11.klassist ja abituriendid Heiki Vabrit, Cardo Denisjuk ja Janis Pakassaar.

Põhikooli noormeestele 4.koht koosseisus Indrek Roosaar ( 7.k), Kaur Hansen ja Kennet Maasik 8.a, Karl Vaht ( 8.b), Joonas Vähi (9.b).

Osaleda võis kahel individuaalalal ja teatejooksus. Igal alal oli võistlemas üks kooli esindaja. Kõikide meie võistlejate tulemusi ja kohti ei tea, aga enamus võistles väga tublilt, parandas isiklikke rekordeid ja jõudis esikolmikusse. Põhikoolide seas oli meie parim Marie Pihlap, kes võitis 100 m jooksu ja kaugushüppe ning tõi meie Väike-Rootsi võistkonna võidukana finišisse. Marie läbis 400 m distantsi, Kärt 300 m, Sandra 200 m ja Erika 100 m. Sandra sai nii kõrgushüppes kui ka 400 m jooksus II koha. II koha said Karl 100 m jooksus ja Agnes palliviskes. III koha võitsid Emma-Melis kuulitõukes, Kaur kõrgushüppes, Kennet kuulitõukes ja Joonas 800 m jooksus . Indrekule 400 m jooksus 6.koht. Meie teatevõistkond saavutas III koha koosseisus Kaur, Indrek, Karl ja Kennet. Gümnaasiumide seas sai kaks alavõitu Carmen , võit tuli kettaheites ja kaugushüppes, lisaks I koht teatejooksus. Võidukasse teatenelikusse kuulusid veel Egle-Leane, Gretlin ja IIris. Markus võitis 400 m jookus ja oli 100 m jooksus III. II koha said Iiris kõrgushüppes , Gretlin 400 m jooksus, Janis kaugushüppes ja Heiki kettaheites. Cardole III koht 800 m jooksus. Noormeeste teatejooksus saadi III koht koosseisus Janis, Uku, Cardo ja Markus.