Esmaspäeval, 21. veebruaril, toimusid Elva spordihoones Tartumaa MV saalijalgpallis. Sel korral olid võistlustules kõige väiksemad, 1-3. klassi lapsed. Elva Gümnaasium osales võistlustel kahe võistkonnaga! Elva võistkondadele pakkusid konkurentsi Ülenurme, Rõngu, Vara ja Melliste eakaaslased.

Elva II võistkond kaotas alagrupimängudes Ülenurme Gümnaasiumile ja Vara Põhikoolile ning medalimängudele ei pääsenud. 5-6. koha mängus alistati tulemusega 2:1 Melliste Põhikool.
Elva Gümnaasiumi II võistkonna koosseis: Stenver Valdmäe, Gregor Gimbutas, Oskar Allik, Mattias Silmere, Germo Pappel, Joonatan Hindrikson, Karl Raadom ja Oliver Kõiv.

Elva I võistkond alistas alagrupiturniiril Rõngu Keskkooli ja Melliste Põhikooli. Poolfinaalis saadi tulemusega 4:1 jagu Vara Põhikoolist. Finaalis mindi vastamisi tugeva Ülenurme võistkonnaga, kes oli samuti võitnud kõik oma eelnenud mängud. Finaalmängust saigi põnevuslahing! Mängu normaalaeg lõppes 1:1 viigiga ja Tartumaa meistri selgitamiseks löödi penalteid. Pikas ja pingelises penaltiseerias hiilgasid korduvalt mõlema võistkonna väravavahid! Tulemusega 5:4 jäid lõpuks peale Elva poisid!

Tartumaa meistrid saalijalgpallis 2022: Andrus Säägi, Ardo Paas, Tom Aron Põldmaa, Albert Vaaderpass, Marten Ojukas, Reimo Aasamäe ja Kristo Veelmaa

Turniiritabel