12.oktoobril toimusid Elva Spordihoones Tartumaa koolide MV rahvastepallis 4.-5.klassile, kus olid osalemas viie kooli võistkonnad.

Mängiti kõigi võistkondadega läbi ja paremusjärjestus selgus pingelises punktiheitluses.

Elva G tüdrukute võistkonna mäng läks mäng mängult aina paremaks, võideti ka geim kokkuvõttes võitjaks tulnud Luunja KK vastu. Saadi kaks võitu ja tasuks pronksmedalid Luunja KK ja Puhja Kooli järel. Meie võistkonda kuulusid Luisa Pisek ja Maribel Kirsimäe 4.d klassist, Mirell Hunt 5.b, Reeliks Peetsmann 5.c ja 5. a klassist Lisandra Lümat, Lisette Juhanson, Kaja-Kristin Jänes, Kristiina Kallas ja Ketrin Jepišov.

Meie poistel õnnestus võita kokkuvõttes 3.koha saanud Luunja KK võistkonda, geimivõit võeti ka I koha saanud Puhja koolilt. II koha saavutas Lähte G. Meie võistkonnale seekord 5.koht koosseisus: Oliver Kelt ja Gregor Kruuse 4.a klassist, Egert Toots ja Carlos Kiis 4.b klassist ja 5.a klassist Karl Hendrik Kodala, Romewk Retter, Kenneth Soo, Aron Matthias Kütt.