1. mail toimus Eesti Meestelaulu Seltsi XII üle-eestiline poiste-solistide võistulaulmise piirkondlik voor nooremale vanuserühmale, mida hindas žürii koosseisus: Tartu Poistekoori dirigent, üld ja kohalike laulupidude üldjuht ja dirigent ANNELII TRAKS, muusikaõpetaja ja dirigent, üle-eestiliste laulupidude dirigent/liigijuht MAARJA SOONE ja Eesti Rahvusmeeskoori laulja, EMLS poistekoori KALEV ja üle-eestiliste laulupidude dirigent KULDAR SCHÜTS.

Tartumaa voorust pääses edasi ja Lõuna-Eesti piirkonnas tuli oma vanuserühmas meie kooli õpilane Kristjan Vaher auhinnalisele III kohale lauluga “Isa-ema maa” (muusika Siiri Siimer, sõnad Leelo Tungal).

Kokku osales nooremas vanuserühmas 113 lauljat, millest kuni 5 aastased poisid 19 lauljat, 6.-7. aastased eelkooliealised poisid 21 lauljat, 7.-9. aastased kooliealised poisid 39 lauljat ja 10.-11. aastased poisid 34 lauljat.

Žürii kiitis kõiki osalejaid ning tõdes, et ühelt poolt aitas uus variant laulude mitmekordse kuulamisvõimalusega kaasa õigete otsuste tegemisele, kuid teiselt poolt raskendas seda kõike salvestuste erinevused ja kättesaadavad võimalused. Siiski olid kõik tublid ning kõigile kuuluvad kiidusõnad.