5.juunil toimus Tartus Tamme saadionil sarja maakondlik mitmevõistluse finaal, kus 5.c klassi õpilane Mariann Laul saavutas TN vanuseklassi kuuevõistluses III koha 3402 punktiga. Mariann oli väga tubli oma trumpaladel. Kaugushüppes parandas ta isiklikku rekordit , hüpates 4.41. 60 m jooksus sai ta väga hea aja 8,79. Nii mõnelgi alal sai Mariann esimesed võistluskogemused Kokku püstitas ta 5 isiklikku rekordit, lisaks kaugushüppele kõrgushüppes 1.18, 60 m tõkkejooksus 10,82, palliviskes 21.19 ja 600 m jooksus 2.21,23.

22.mail toimus TV 10 olümpiastarti võistlussarja viimane maakondlik üksikalade etapp, kus TV ( 2009/10) seas sai 7.d klassi õpilane Kärt Hanni 600 m jooksus II koha ajaga 1.53,48. 6.b klassi õpilane Säde-Ly Lille parandas tublisti oma isiklikku rekordit ja sai III koha ajaga 1.56,94. PV hulgas püstitas 7.d klassi õpilane Andre Johanson isikliku rekordi kettaheites, tulemus 22.93 andis talle 4.koha, palliviskes sai ta 5.koha tulemusega 37.50.