Head Elva Gümnaasiumi õpilased, õpetajad, lapsevanemad. Head Elva kogukonna liikmed. Oleme taaskord kogunenud siia Arbi järve kaldale, Elva Laululava (laulukaare alla), et võtta kokku see õppeaasta – on väga hea meel, et saame seda teha taas üheskoos. 

Tänasel ilusal päikselisel päeval tahan anda kaasa ühe mõttetera: inimesed unistavad ja loodavad unistuste täitumisele. Ja põnev ongi, et need ka täituvad. Aga ainult nende puhul, kes teevad nende unistuste nimel tööd. Ära unusta oma unistusi ja tee selle nimel tööd.  Muidugi, ainult sellest ei piisa, õnne on ka vaja. Ja kuigi ilma õnneta ei saa, jääb ainult õnnest väheseks. Ilma tööta on õnn ajutine. On palju neid, kes teevad eluaeg tööd, kuid edu ei saavuta. Pole õnne ja õnne ei tulegi. Ja on väga palju neid, kes leiavad õnne, kuid ei viitsi tööd teha – ja kaotavad selle peagi.  

Et unistused täituksid vajame tööd ja õnne – ja seda soovin meile kõikidele!

TUNNUSTAMINE

Elva Gümnaasiumil on välja töötatud lisaks kiituskirjadele ja tänukirjadele õpilasstipendiumi statuut, mis on mõeldud kõige vanemale kooliastmele. Stipendiumi eesmärk on tunnustada parimaid ja tublimaid gümnaasiumiõpilasi ning seeläbi toetada nende pingutusi ning aidata kaasa jätkuvale õpimotivatsioonile. Õppestipendium antakse välja 2 korda aastas (veebruaris ning juunis) ning selle väärtus on 300€. Täna on meil hea meel anda välja õppestipendiumid järgnevatele õpilastele: Laura-Liisa Tõdsepp, Krister Toom, Egle-Leane Soonberg, Gretlin Aruoja, Iiris Rehme, Merlina Pajuste, Kevin Siirak, Carmen Beljajev, Andero Häelme, Kertu Kasesalu, Liliaana Tooming.

Kogu koolipere – kooli töötajad, õpilased ja lapsevanemad said valida Aasta tegu 2021. Selleaastase “Aasta tegu  2021” tiitli saavad endale meie kooli noored, kes panustavad noortekohvik “Lohvik” toimimisse. 

Aasta toetav lapsevanem tiitli said Piret Pill ja Kersti Nurk.

Kool teeb koostööd mitmete erinevate asutustega, sel aastal oleme erilist tuge tundnud Sihtasutuses Elva Kultuur ja Sport tegutsevast Madis Šumanovist. 

Selleaastane meisterõpetaja on Ilme Mõttus.

Õpetajad andsid sel aastal välja särava ja toetava kolleegi tiitli Maiu Nurmojale, Tiina Tublile ja Heliise Riisaarele.

Pildid tegi Kayvo Kroon