13.juunil seadis koolipere traditsiooniliselt sammud Elva lauluväljaku suunas, et võtta kokku möödunud õppeaasta. Kõige tublimate tunnustamine oli juba aset leidnud 10. juuni direktori vastuvõtul, kuid viieliste- ja nelja-viieliste nimed toodi siiski väja ning nendega tehti ühispilt Arbi järve taustal. Meeleolukaid vaheetteasteid aktusele pakkusid RN Stuudio särasilmsed tantsijad ning meie enda kooli laululapsed.

Jagasime gümnaasiumiastmes välja Stipendiumid.
Nathalie Lessing 10.klass
Janeli Aan 10.klass
Mariette Pennar 10.klass
Madli Saarela 11.klass
Laura- Liisa Tõldsepp 11.klass
Iiris Rehme 11.klass
Carmen Beljaev 12.klass
Anette Maser 12.klass
Kevin Siirak 12.klass
Gretlin Aruoja 12.klass

Üleminekuklasside aktusel on lisaks õpilastele traditsiooniks saanud Aasta Teo väljakuulutamine, tänusõnade edasiandmine toetavale kolleegile ja aasta jooksul meid kõige enam aidanud koostööpartneri väljatoomine.

Aasta Tegu Emily Malkus ja Kertu-Liina Kaseorg korraldatud ÖÖORENTEERUMINE Elva kooli sünnipäeva raames
Aasta koostööpartner SA Elva Teenused, aitäh kõigi nende maitsvate lõunasöökide eest!
Toetav kolleeg Paula Saaremäe

Üleminekuklasside pildid leiad siit.

Fotode autor Kayvo Kroon