Iga-aastane õigekirjaolümpiaadi piirkonnavoor toimus sel aastal nii virtuaalruumis kui ka Tartus kohapeal – Hansa ja Descartes’i Koolides. Elva Gümnaasiumist osales olümpiaadil 21 õpilast.

Käesoleva õppeaasta olümpiaaditöö oli korraldajate sõnutsi raske ja pakkus väljakutset ka kõige säravamatele sooritajatele. Hoolimata olümpiaadi keerukusest olid Elva Gümnaasiumi noored väga võidukad: maakonna arvestuses saavutas 8. klasside seas esikoha Merilin Sarapuu (8.a klass, juhendaja Margit Herbst) ning 7. klasside seas kolmanda koha Säde-Ly Lille (7.b klass, juhendaja Merje Vihalem).

Fotodel: Merilin Sarapuu, Säde-Ly Lille.

Esikümnesse jõudsid Elva Gümnaasiumist 4.a klassi õpilane Riti Kelner (6. koht) ja 5.d õpilane Iiris Vunk (8. koht). Õpilasi juhendasid Helen Tiisler ja Kati Ruljand.

Südilt võistlesid ka 4. klassidest Karl Kurvits, Mirja Mae Umblia, Ardo Paas; 5. klassidest Sofia Leppik, Helena Lümat; 6. klassidest Iida Hiir, Mariann Laul; 7. klassidest Kaja Kristin Jänes, Krisette Arumets; 8. klassidest Remi Paats, Andres Paas, Kristjan Vaher; 9. klassidest Emili Mirtel Markov, Eike Marii Rõivas, Karola Kalnapenkis, Emma-Melis Aktas ja Liina Aunap.

Õpilasi juhendasid õpetajad Merje Vihalem, Tiina Õunapuu, Kati Ruljand, Helen Tiisler, Olga Martis, Hille Kõrgesaar, Marika Loderaud ja Margit Herbst. Suur tänu eesti keele õpetajatele, et innustate õpilasi meie kaunist emakeelt au sees hoidma!

Suur kiitus õpilastele, kes võtsid vastu väljakutse ennast proovile panna ja esindasid tublisti Elva Gümnaasiumit!