Reedel, 5. mail toimus 40. korda kolme maakonna võistlus “Nutikad matemaatikud”. Võistlus on mõeldud Tartu-, Viljandi- ja Valgamaa 5. – 8. klasside õpilastele, kes valitakse maakonda esindama oma piirkonna matemaatikaolümpiaadi tulemusi arvestades. Võisteldakse individuaalselt, aga saavutatud tulemuste põhjal pannakse paika ka maakondlik paremusjärjestus.

Eriti edukalt esines 1. koha saavutanud Tartumaa 7. klassi võistkond, mille kuuest liikmest neli on Elva Gümnaasiumi õpilased, kusjuures kaks neist jõudsid ka esikolmikusse:

1. koht Merilin Sarapuu
  2. koht Kai Liis Tempel

Lisaks andsid oma panuse ka Kristjan Vaher ja Uku Veli Õunapuu. Kõiki neid õpetab Viivika Kurg.

Väga hästi läks ka Helena Vähil, kes saavutas 5. klassi õpilaste hulgas 2. koha. Tema õpetajaks on Ivika Mõistus.