10 aastat tagasi (2014)

Maakondlikul ajalooolümpiaadil võitsid 8. klasside arvestuses meie õpilane Maarja Moor ja 9. klasside arvestuses Kaarel Vent. Gümnaasiumiõpilastest sai Johanna Hendrikson kolmanda koha.

Tartumaa 8. klasside kirjalikul inglise keele olümpiaadil tõi esikoha Elvasse Saskia Tullino (8a).

12. märtsil toimub Elva koolis lahtiste uste päev, kuhu oodatakse eelkõige 9. klasside õpilaste vanemaid, kes saavad tutvuda koolimajaga ja neile tutvustatakse ka kooli õppesuundi. Hiljem järgnevad sellele 9. klasside koosolekud.

Elva õpilased, kes osalevad Revalia Tantsukooli treeningutel, olid edukad Põlva tantsuturniiril „Magus Algus”

20 aastat tagasi (2004)

Elva gümnaasium alustas 1. septembril I klassi tulevate õpilaste registreerimist.

Elva linnavalitsus toetas kuut haridusprojekti kokku 39 000 krooniga.