Tartumaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustelt 9 meistritiitlit Elva G võistlejatele 27,mail koduradadel toimunud võistlusel oli Elva koolist osalejaid 74.! Kõik kooli esindanud õpilased andsid vihmasajus ja libedal rajal endast parima ning enamus parandas tublisti oma jooksuaega, Tore oli vaadata meie laste kaasaelamislusti ja üksteise toetamist. Suured tänud kõigile meie kooli esindanud õpilastele, nende õpetajatele ja treeneritele! Ja muidugi ka toetavatele lastevanematele suur aitäh!

U-12 vanuseklassi ( 2010.a ja hiljem s. ) tüdrukute 650 m jooksus sai ülekaaluka võidu Säde-Ly Lille, Grete Kuus oli 5., Keira Vähi sai 7.koha. 8. oli Helena Vähi, 9.koht Maris Parksepale , 11.koha jooksis välja Laura Leiaru, 17. oli Berit Lessing ja 18. Lisandra Lümat.Tüdrukute 300 m jooksus saavutas II koha Mirell Hunt, pronksmedali võitis Brenda Värv. Marii Sikk saavutas aasta vanermatega konkureerides tubli 4.koha, 6.koht Kristiina Kallasele, 7. oli Lisette Juhanson, 8,koha sai Lisete Pent, 9. oli kaks aastat vanematega võistelnud Iida Hiir, 10.koht Jete Liis Rõivasele, 13.koht kaka aastat nooremale Emma Tootsile.

Poistest võitis 650 m jooksus kuldmedali Aron Matthias Kütt, Gregor Kruuse sai 6.koha, 9. oli aasta vanematega konkureerinud Oliver Kelt, 12.koht Kaur Kenver Keinastile, 14.koht Arti Kelner, 15. Oliver Mathias Juhanson, 16. Romel Remmel ja 18. koha sai Sass Jaasi-Tamm.1000 m jooksus sai pingelises lõpuheitluses III koha Rasmus Raudik, edestades napilt Rafael Karu. 2 aastat vanematega võistelnud Aaron Randviir tegi kiire jooksu ja saavutas 7.koha. Martin Sarapuu oli 15. ja Kennet Koort 17.

U-14 vanuseklassis ( 2008/09) olid väga tublid meie aasta nooremad tüdrukud. 650 meetri jooksus võitis kuldmedali Maria Hiielo, pronksmedali sai Cassandra Joosep. Mai Mirtel Umblia jooksis välja 5.koha, 6.koha saavutas Mirtel Sikk, 7. oli Kai Liis Tempel, 9.koht Charlotte-Victoria Mägi, 11.koht Mia Jürimäele ja 12. oli Hiie Kisand. 1000 m jooksus oli kindel võitja Kärt Hanni, Erika Hiiemäe sai 5.koha ja Merilin Sarapuu oli 6.

Poiste 650 m jooksus võitis Markus Teppo hõbemedali, napilt tuli alla vanduda aasta vanemale noormehele. Tanel Soopalu sai 10.koha, Kert Järvis oli 11., Oliver Kalvele 14. koht, Rasmus Hindrikson oli 17., Marek Mogilenskihh 18., Risto Rosenthal 20, Hannes Johnny Jennsen 21. ja Kaur Nuia 22. 1000 m jooksus oli meie parimana 7. Aaron Karu, Gerd Johan Lessing oli 8., 12. koha sai Jesper Talts, 15. oli Karl Kennerth Keinast ja 10. koht Sten Hansingule.

U-16 vanuseklassi ( 2006/07.) neidude 650 m jooksus sai I koha Sandra Movits, Maarja Liivatile 9.koht. 1000 m jooksus oli Ingrid Hiiemäe 4., Laura-Liisa Pihlak sai 7.koha ja Elis Leppik oli 8. Noormeeste 2000 m jooksus tuli maakonna meistriks Joonas Vähi. 1000 m distantsil oli meie parimana Mikk Lepp 6., Kristjan Keps sai 10.koha ja Sander Aan oli 11. U-18 ( 2004/05) seas võitis 650 m jooksu IIris Rehme. 1000 m jooksus saavutas II koha Maria Kuris, III oli Laura Pirksaar. Noormeestest võitis Markus Nigol 1000 m jooksu, hõbemedal Maario Punderile ja 4..koht Sander Porkunile.

U-20 ( 2003.a ja varem sünd.) seas toodi neidude 650 m jooksus Elvasse kaksikvõit: I koht Gretlin Aruoja ja II oli Leili Eek. 1000 m jooksus võitis hõbemedali Getriin Marii Lessing. Suured tänud ka Elva Sport ja korraldajatele!