23.nov. toimus Tartu Ülikooli Spordihoones võistlussarja I maakondlik etapp, kus kavas olid 60 m jooksud, TV kuulitõuge ja noorematele kõrgushüpe

PV ( 2010/11) grupi 60 m jooksus võitis I koha MIron Jürgens (7.b), kes püstitas isikliku rekordi 8,85. II ja III kohta jagas aasta vanematega konkureerinud Ramon Lall (5.b), kes jooksis samuti isikliku rekordi 9,33.

TV vanuseklassis tegi supervõistluse Mariann Laul (6.c), kes aasta vanematega konkureerides saavutas 60 m jooksus II koha ja parandas tublisti sisevõistluste isiklikku rekordit, aeg 8,65 annab talle õiguse võistelda ka sarja finaaletapil 2.detsembril Võru Spordihoones. Säde-Ly Lille (7.b) parandas samuti isiklikku rekordit, aeg 9,52 andis talle 10.koha. Minna Li Mäesepp (8.d) oli 14. ajaga 9,73 Kuulitõukes sai Minna Li tubli 5.koha tulemusega 8.04.

PN ( 2012/13) seas sai Ardo Paas (4.d) 60 m jooksus II koha isikliku rekordi 9,13-ga. Kõrgushüppes oli Ardo 5. isikliku rekordi 1.10-ga. Kõrgushüppes saavutas tubli III koha Mattias Silmere (4.d) , kes hüppas isiklikuks rekordiks 1.20. Mõlemad poisid konkureerisid aasta vanematega. Kõrgushüppes sai Aaron Randviir (5.a) 6.koha isikliku rekordiga 1.10. Jooksus oli ta 11. ajaga 10.32. Remy Järvet (5.a) jõudis sprindis finaali,kus sai 6.koha ajaga 9,55.

TN seas sai Maria Raudsepp (5.a) sprindis 10. koha tulemusega 10,53 . Klassiõde Isabel Olefirenko oli 21 osaleja seas 17. ajaga 11,18. Mariliis Jürjenson (4.d) sai aasta vanematega konkureerides 16.koha tulemusega 11,17.

Suured tänud meie võistlejatele ja toetajatele!