Sel aastal toimus Elva Gümnaasiumis sõbrapäev reedel, 12.veebruaril. Abiturientide ülesandeks  – kursuse “Ürituse  korraldamine” raames- oli  viia läbi sõbrapäev ning selleks päevaks vajalikud ettevalmistused teha. Neljapäeval pärast tunde valmistas osa 12.klassist kaunistusi fuajee jaoks. Ülejäänud tegelesid fotonurga, küpsetiste, postkasti ja muu sõbrapäeva õnnestumiseks vajaminevate tegemistega. Nädala alguses kujundati plakat ning kirjutati kooliperele teavitustekstid. Sõpradele kirjade või kingituste saatmiseks valmistati ka dekoreeritud postkast.

Sõbrapäevale kohaselt oli riietuskoodiks punane või roosa värv. 3.korruse treppidevahelisele alale oli üles seatud ka fotonurk, kus koos sõbraga pilti sai teha. Lisaks oli avatud ka sõbrapäevakohvik. Kogu kohvikus müüdava küpsetasid abituriendid ise. Kohvik oli avatud 2-4 vahetund ning müügiga tegelesid 12.klassi õpilased Marko ja Frank Walter. Kogu päeva jooksul oli igaühel võimalus saata ka oma toredatele sõpradele kirju. Postkast asus esimese korruse infotahvli juures. Postkasti sisu jagati reedel ja esmaspäeval abiturientide poolt õpilastele.

Aga eks sõbrapäev on ikka aasta läbi, ka ilma õhupallideta…

Tekst: Caroliis Miks, abiturient