Koolinoorte ideekonkursi “Mina suudan” üks võitjatöö tuli Elva Gümnaasiumist!

Grete Kull 10.klassist esitas koolinoorte ideekonkursile “Mina suudan” oma idee “Vaimne tervis kui orienteerumine reaalsuses ja mõtetes?” ja sai sellega 10.-12.klassi vanuserühmast üheks võitjaks. Võidutööd esitajad olid kutsutud Kodanikupäeva tänuüritusele, mis toimus 24.novembril Eesti Rahvusringhäälingu uudistemajas.

Grete tahab oma projektiga suunata noorte tähelepanu vaimsele tervisele, selle märkamisele, hoidmisele ning julgusele abi paluda. Projekti soovime läbi viia põhikooliõpilaste seas tehes erinevaid töötubasid ja teadmised saab kinnistada orienteerumismänguga.
24. novembril oli Gretel au pidada vastuvõtul kõne, mille siirusega puudutas ta kõiki vastuvõtul olijaid ning talle anti ka välja stipendium.

Gretele palju õnne!