25.septembril, päikeselisel sügispäeval, toimus Lähtel traditsiooniline võistlus, kus selgusid maakonna meistrid maastikuteatejooksus.

Maakonna meistritiitli võitsid 3.-5.klassi ja 8.-9.klassi võistkonnad.

Noorimate võistkonda kuulusid Aron Matthias Kütt 4.a kl., Säde-Ly Lille 4.b kl., Rafael Karu 4.c kl., Gerd Johan Lessing 5.a kl., Kärt Hanni ja Markus Teppo 5.c ja Kai Liis Tempel, Maria Hiielo ja Mirtel Sikk 5.d.klass.

8.-9. klassi kuldmedali võitnud võistkonda kuulusid Marie Pihlap ja Rasmus Kivari 8.a kl. Joonas Vähi 8.b kl., , Kaisa Pastarus 8.c, Maario Punder 9.a kl., Maria Kuris, Laura Pirksaar ja Markus Nigol 9.c kl.

Hõbemedali võitsid 6.-7.klasside ja Gümnaasiumi võistkonnad.

6.-7.klassi võistkonnas jooksud Oliver Mölder 6.d kl., Loore-Liis Kask, Kaur Hansen ja Kennet Maasik 7.a kl., Ingrid Hiiemäe ja Karl Vaht 7.b kl., , Mariliis Paal ja Sandra Movits 7.d kl.

Gümnaasiumi esindasid Iiris Rehme ja Uku Moor 10.kl, Carmen Beljaev, Getriin Marii Lessing , Kösta Villem Tatar ja Cardo Denisjuk 11.klassist.

Suured õnnesoovid kõigile ja tänud kooli eduka esindamise eest! Kaasaelajana erilised tänud kooli direktorile Tarmo Postile.