28.juunil toimus Tamme staadionil võistlussarja viimane etapp, kus oli kavas pallivise ja kettaheide ning 600 m jooks tüdrukutele ja 1000 m jooks poistele. TN seas võitis 600 m jooksu Kärt Hanni, tänu tugevale lõpuspurdile sai ta väga hea aja 1.55,37. Vabariikliku võistluse normatiiv 2.04,00 sai kuhjaga ületatud. Väga tubli jooksu tegi ka Maria Hiielo, kes saavutas 4. koha ajaga 2.03,18 ,mis on samuti parem selle ala normist. Tüdrukud saavad oma võimeid vabariigi paremikuga proovida 29.augustil Tartus Tamme staadionil toimuval etapil. Isiklikud rekordid jooksid ka teised meie võistlejad. Aasta vanematega konkureerinud Säde-Ly Lille sai 5.koha ajaga 2.05,7. Mirtel Sikk jooksis välja aja 2.17. Palliviskes parandas Anete Nigol tublisti oma isiklikku rekordit ja saavutas II koha tulemusega 36.50. Mariale 5.koht tulemusega 23.50 ja Säde-Lyle 7. koht tulemusega 19.50.

TV seas püstitas Sandra Movits kettaheites isiklkiku rekordi 19.17, palli viskas ta 34 meetrit ja sai 4.koha , 600 m jooksus oli Sandra III ajaga 2.01,04. Sandral on tänu jooksu varasemale normi täitmisele samuti võimalus osaleda vabariiklikul etapil 600 m jooksus. Erika Hiiemäe heitis ketast 13.76, palli viskas ta 29 m ja oli 5., 600 m jooksu aega kahjuks ei tea.