16. oktoobril toimus Viljandis LEEN projekti avakonverents “Lõuna-Eesti Ettevõtlik Noor”, kus Elva Gümnaasiumist osalesid Anni Saega 10.klassist ja Annabel Aavik 11. klassist koos arendus- ja noorsootööjuhiga.

Jalmar Vabarna, Liisu Miller ja Viljandi linnapea Johan-Kristjan Konovalov jagasid värvikalt oma lugusid teekonnast ettevõtlusmaailmas. Liisu Miller rääkis, kuidas tema teekond viis teda maalimiseni, julgustades noori proovima asju, millest nad poleks kunagi arvanud, et neist võiks saada nende hobi või töö. Päev oli täis inspiratsiooni ja positiivseid emotsioone.

Noored osalesid ka erinevates praktilistes töötubades. Meie õpilased käisid töötoas, kus tutvustati Erasmus+ õpirände võimalusi ja viise.

Päeva teises pooles toimus paneeldiskussioon teemal “Kas homsed ükssarvikud tulevad koolist, huviringist või TikTok’ikst?” kus rõhutati, et ettevõtluses ja ka elus on oluline õppida oma vigadest ja edasi areneda.

Päev lõppes bänd Oopuse muusika ja vägeva lavashowga.

Oli põnev ja hariv päev.