Veebruaris toimus Tartu loodusmaja poolt korraldatud vabariiklik viktoriin “Euroopa sümbol- ja rahvusloomade tundmine”. Õpilased pidid fotode ja kirjelduste järgi leidma Euroopa eri riikide rahvus- ja sümbolloomad. Elva Gümnaasiumist osales loodusõpetuse ja bioloogia tunni raames 4.-6. klasside, 8.c ja 9.a klassi õpilased individuaalselt ja said vastava teatega kirja oma e-posti. Mai alguses saabus meie koolile suur üllatus, et üle Eesti osales sellel viktoriinil 2259 õpilast 157 õppeasutusest kolmes erinevas vanuseastmes (1.-3., 4.-6. ja 7.-12. klass) Tartu loodusmaja info.

Elva Gümnaasiumist saavutasid oma vanuseastmes vabariiklikul viktoriinil 1. koha 45 õpilast: 4.b klassist 2 õpilast, 4.c klassist 3 õpilast, 5.b klassist 9 õpilast, 5.c klassist 7 õpilast, 6.b klassist 8 õpilast, 6.c klassist 5 õpilast, 6.d klassist 8 õpilast, 9.a klassist 3 õpilast. Meie kooli 12 õpilasele:  Uku Kompus (4.b), Eva-Maria Gimbutas (4.c), Lasse Lõhmus ja Kevin-Marten Sööt (5.c), Aaron Karu, Kristiina Hurt ja Maria Hiielo (6.d), Marii Marleen Märtovski ja Andre Johanson (6.c), Andres Paas ja Martin Lõhmus (6.b) ning Aade Hiir (9.a) naeratas ka loosiõnn ja nemad said lisaks 1. koha tunnistusele ka auhinnad, mille oli välja pannud Tartu loodusmaja, Tartu2024 ja Rohelille disain.  Palju õnne kõigile võitjatele!

Õpilasi juhendas õpetaja Evelin Toom