Tartumaa koolinoorte 1.-3. klassi rahvastepalli võistlusel osales 15 võistkonda, kelle seas 2 Elva gümnaasiumi poiste ja 1 tüdrukute võistkond. Lapsed näitasid iga mänguga ühe paremat esitlust. Nii tüdrukute kui ja poiste esimene võistkond mängisid finaalis ning mõlemad kaotasid finaalis kolmandas geimist ainult 1 punktiga. ning Lõpptulemuseks auhinnaline ll koht Elva gümnaasiumi poiste l ja tüdrukute võistkonnale. Ühlasi tagas see ka edasipääsu Valgas toimuvale Lõuna-Regiooni finaalturniirile Valgas.

Võistlustel osalesid järgmised õpilased:

Tüdrukud Lisandra Gerda Luhamaa 3.b Kariine Piho 3.c Arabella Toleberg 3.c Jete Liis Rõivas 3.a Kristin Riin Pindmaa 3.a Õnne Loore Lastik 2.d Helen Lümat 2.d Linda Lõhmus 2.d Anette Hansing 2.d

Poisid Carlos Kiis 3.b Egert Toots 3.b Egert Vutt 3.b Marten Vutt 3.b Jako Jasper Aksjonov 1. b Ottomar Karu 3.b Martin Karro 3.b Ardo Paas 1.b Oskar Vaaderpass 3.c Caspar Vikat 3.c Gregor Kruuse 3.a Oliver Kelt 3.a Alex-Johannes Sula 3.a Sten-Markus Nurme 3.a Jakob Pihlak 2.d Kaspar Joost 2.d