Tartumaa koolidevahelisel rahvastepalli võistlustel osales 3 Elva gümnaasiumi võistkonda. Kokku oli võistlustules 12 võistkonda ja ligi 100 last.
Poistel said veerandfinaalis kokku Elva II ja Elva I ning sellega lõppes Elva II teekond kõrgematele kohtadele. Seejärel alistas Elva I võistkond poolfinaalis Ülenurme II. Finaalis tunnistati Ülenurme I ülekaalu ning meie võistkonnale tasuks II koht.
Tüdrukud mängisid kõik kõigiga läbi ning esimese kolme vahel tekkis nõ “surnud ring.” Kuna meie tüdrukud võitsid teisi 2:0 ning kaotasid ainukese mängu 2:1, siis meie geimide suhe oli parim ning tasuks pikale päeval I koht ning pääs lõuna-regiooni võistlusele 20. novembril Võru Spordihoones.