Tartumaa koolinoorte MV kergejõustikus toimusid 22. mail Ülenurme staadionil. Elva Gümnaasiumi õpilased võtsid antud võistlusest osa ja edukalt. Meistrid krooniti vansueklassides U14- U20. Kahjuks U18 õpilased meil erinevate kooli kohustuste tõttu osaleda ei saanud.

Võistkonda kuulusid: Helene Pihlap, Mariann Laul, Isabel Olefirenko, Säde- Ly Lille, Kärt Hanni, Tristan Aigro, Egert Vutt, Rasmus Raudik, Andre Johanson, Aron Matthias Kütt, Ramon Lall, Karla Mets, Miron Jürgens.

Enda vauseklassis (U14) saavutasid kaks võitu meie koolile Mariann Laul ja Ramon Lall. Mariann võitis 60m. jooku 8.3 sek. ja 300m. jooksu 46.6 sek. Ramon võitis kaugusüppe 4.61m. ja kõrgushüppe 1.35m. Tüdrukute U14 vansues võitis Isabel Olefirenko kõrgushüppes 3. koha (1.05m.). Väga tubli võistluse tegi ka Egert Vutt, kes saavutas kolmel alal 4. koha (60m., kaugushüpe ja 600m jooks).

U16 vanuseklassis võitsid Rasmus Raudik ja Miron Jürgens 2. koha. Rasmus 800m jooksus (2.28,05) ja Miron odaviskes (35.58). Kolmanda koha saavutasid Säde- Ly Lille (400m jooksus 1.08,05min.) ja Andre Johanson (kaugushüpe 4.91m.). U16 Poistel õnnestus võita 4x 100m teatejooks (Aron Matthias Kütt, Miron Jürgens, Rasmus Raudik, Andre Johanson). Selles vanuseklassis saavutasid 4. koha veel Andre Johanson kuulitõukes, Aron Matthias Kütt kõrgushüppes ja Kärt Hanni 400m. jooksus.

U20 vanuseklassis hoidis lippu kõrgel heitealadele keskendunud Karla Mets, kes saavutas kuulitõukes võidu ja odaviskes 3. koha. Kuuekilone kuul lendas 11.10m ja oda 37.78m

Järgmised kergejõusikuvõistlused on u10 ja u12 vanuseklassile. Tänud kõigile, kes osalesid.